Начало » Решения
Решения
Районна избирателна комисия Плевен
РЕШЕНИЕ
№ 56-НС
Плевен, 04.09.2014
ОТНОСНО: Назначаване съставите на СИК и резервните членове в община Никопол, област Плевен за изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. в 15-ти Плевенски многомандатен изборен район.
Постъпило е предложение от Кмета на Община Никопол от 03.09.2014 г., заведено в РИК - Плевен с вх. № 73 от 03.09.2014 г. Към писмото е представено писмено предложение на Кмета на общината за състав на Секционните избирателни комисии в населените места на общината, заедно с всички изискуеми документи по чл. 91, ал. 8 на Изборния кодекс. При консултациите е постигнато съгласие между участниците по отношение на състава на Секционните избирателни комисии на територията на Никопол .
На основание чл. 72 ал. 1, т.4 и чл. 91, ал. 11 от Изборния кодекс и решение № 672-НС/13.08.2014, т.24 б. „а „ на ЦИК, РИК - Плевен
Р Е Ш И :
Назначава съставите на СИК и утвърждава резервните членове в община Никопол, област Плевен за изборите за народни представители на 5-ти октомври 2014 г. , както следва:
№ на СИК | Трите имена |
Длъжност в комисията |
Партия |
152100001 | Гюнайдън Беширов Пашала | Председател | ДПС |
гр.Никопол | Лидия Тодорова Халова | Зам.- председател | ГЕРБ |
Сечкин Орханов Ахмедов | Секретар | КП "БСП лява България" | |
Ергюл Асланова Бабукчиева | Член | АТАКА | |
Джемали Мустафова Бабукчиева | Член | ДПС | |
Вяра Недкова Маринова | Член | КП "БСП лява България" | |
Анелия Ганчева Георгиева | Член | ГЕРБ | |
Маргаритка Пепова Петрова | Член | ГЕРБ | |
ТеменужкаМаринова Чонова | Член | ГЕРБ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100002 | Севджихан Мехмедова Алиева | Председател | ДПС |
гр.Никопол | Айше Еметулова Ахмедова | Зам.- председател | КП "БСП лява България" |
Илиянка Милкова Петракиева | Секретар | ГЕРБ | |
Мелиха Алиева Сопотлиева | Член | ДПС | |
Наталия Илиева Крумова | Член | АТАКА | |
Пенка Маринова Денкова | Член | КП "БСП лява България" | |
Лилия Найденова Лачева | Член | КП "БСП лява България" | |
Ася Пепова Петрова | Член | ГЕРБ | |
Валентина Валентинова Христова | Член | ГЕРБ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100003 | Нурденис Ахмедов Асанов | Председател | ДПС |
Люба Асенова Петрова | Зам.- председател | ГЕРБ | |
гр.Никопол | Валентин Кръстев Миланов | Секретар | КП "БСП лява България" |
Мюмюн Хасанов Мюмюнов | Член | КП "БСП лява България" | |
Христинка Стефанова Здравкова | Член | КП "БСП лява България" | |
Тихомир Илиев Митев | Член | ГЕРБ | |
Димитър Иванов Павлов | Член | ГЕРБ | |
Хатидже Мустафа Кочоолу | Член | ДПС | |
Байсе Гюнешева Ахмедова | Член | ДПС | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100004 | Ваня Рашева Вушева | Председател | КП "БСП лява България" |
гр.Никопол | Боряна Димитрова Павлова | Зам.- председател | ГЕРБ |
Севджан Рушанова Акманова | Секретар | ДПС | |
Синьора Илиева Димитрова | Член | АТАКА | |
Десислава Русева Петрова | Член | КП "БСП лява България" | |
Иванчо Зарков Иванова | Член | КП "БСП лява България" | |
Анжела Георгиева Лалова | Член | ГЕРБ | |
Ели Емилова Томова | Член | ГЕРБ | |
Павлин Георгиев Пасков | Член | ББЦ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100005 | Цветанка Петрова Ванкова | Председател | АТАКА |
с.Драгаш войвода |
Димитринко Флорев Замфиров | Зам.- председател | ГЕРБ |
Севда Кръстева Линкова | секретар | КП "БСП лява България" | |
Силвия Николаева Асенова | Член | ДПС | |
Иван Георгиев Борисов | Член | ГЕРБ | |
Красимир Йорданов Анков | Член | ГЕРБ | |
Малинка Методиева Димитрова | Член | ГЕРБ | |
Димитър Георгиев Петров | Член | КП "БСП лява България" | |
Анка Цанкова Станкова | Член | КП "БСП лява България" | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100006 | Надя Цветанова Папуркова | Председател | ГЕРБ |
с.Въбел | Соня Йосифова Николаева-Пашаджикова | Зам.- председател | ДПС |
Елза Димитрова Банчева | секретар | КП "БСП лява България" | |
Евгения Валентинова Георгиева-Драмбозова | Член | ГЕРБ | |
Силвия Василева Стойнова | Член | ГЕРБ | |
Емка Ташева Лицова | Член | КП "БСП лява България" | |
Николай Кирилов Казълев | Член | КП "БСП лява България" | |
Хризантема Минчева Лицова | Член | АТАКА | |
Димитър Симеонов Чочев | Член | РБ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100007 | Анка Манолова Стоянова | Председател | ГЕРБ |
с.Любеново | Александър Любенов Неделчев | Зам.- председател | КП "БСП лява България" |
Милена Миткова Иванова | Секретар | АТАКА | |
Наташа Костова Асенова | Член | КП "БСП лява България" | |
Елка Асенова Данкова | Член | ДПС | |
Юлия Симеонова Русанова | Член | ГЕРБ | |
Даниела Иванова Върбанова | Член | ГЕРБ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100008 | Красимира Димитрова Илиева | Председател | КП "БСП лява България" |
с.Лозица | Димитър Милинов Петков | Зам.- председател | ГЕРБ |
Анета Иванова Ангелова | Секретар | АТАКА | |
Анелия Китанова Джанкова | Член | КП "БСП лява България" | |
Диана Манолова Ангелова | Член | КП "БСП лява България" | |
Крум Георгиев Крумов | Член | АТАКА | |
Митко Прокопиев Маринов | Член | ГЕРБ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100009 | Весела Георгиева Стефанова | Председател | КП "БСП лява България" |
Светлозара Димитрова Илиева | Зам.- председател | ГЕРБ | |
с.Черковица | Тошко Иванов Георгиев | Секретар | ДПС |
Мариан Войков Маринов | Член | АТАКА | |
Силвия Цветкова Параскевова | Член | РБ | |
Елеонора Цветкова Прунова | Член | КП "БСП лява България" | |
Румяна Розенова Михайлова | Член | ГЕРБ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100010 | Биляна Бисерова Тодорова | Председател | АТАКА |
с.Жернов | Красимира Юлиева Костадинова | Зам.- председател | КП "БСП лява България" |
Виолета Съботинова Стоянова | Секретар | ГЕРБ | |
Дияна Бисерова Господинова | Член | ГЕРБ | |
Игната Петкова Трифонова | Член | ГЕРБ | |
Величка Петрова Първанова | Член | КП "БСП лява България" | |
Татяна Аврамова Петкова | Член | КП "БСП лява България" | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100011 | Станимира Иванова Костова | Председател | ГЕРБ |
с.Муселиево | Анелия Ангелова Иванова | Зам.председател | КП "БСП лява България" |
Виктория Ангелова Филипова | Секретар | ДПС | |
Галя Петкова Георгиева | Член | КП "БСП лява България" | |
Маргарита Ангелова Игнатова | Член | КП "БСП лява България" | |
Малинка Георгиева Фердинандова | Член | ГЕРБ | |
Виолина Иванова Любенова | Член | ГЕРБ | |
Мая Тодорова Симеонова | Член | ГЕРБ | |
Илиян Георгиев Димитров | Член | ДПС | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100012 | Марияна Димитрова Русева | Председател | КП "БСП лява България" |
с.Евлогиево | Стефка Димитрова Тодорова | Зам.- председател | АТАКА |
Снежанка Иванова Кирилова | Секретар | ГЕРБ | |
Таня Георгиева Русанова | Член | ГЕРБ | |
Красимира Ангелова Асенова | Член | ГЕРБ | |
Емилия Анчева Митева | Член | КП "БСП лява България" | |
Анатоли Огняов Ангелов | Член | ББЦ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100013 | Красимир Цветанов Кирилов | Председател | АТАКА |
Хубавина Александрова Карабулева | Зам.- председател | ГЕРБ | |
с.Дебово | Хризантема Тодорова Цветкова | Секретар | КП "БСП лява България" |
Айхан Фахрединов Яя | Член | ДПС | |
Виктория Георгиева Нукова | Член | КП "БСП лява България" | |
Цветанка Флорева Тодорова | Член | ГЕРБ | |
Лилия Ангелова Иванова | Член | ГЕРБ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100014 | Цонка Василева Станчева | Председател | КП "БСП лява България" |
с.Асеново | Дисислава Огнянова Ангелова | Зам.- председател | АТАКА |
Огнян Богданов Тодоров | Секретар | ГЕРБ | |
Милена Иванова Антонова | Член | КП "БСП лява България" | |
Ралица Илиева Димитрова | Член | КП "БСП лява България" | |
Емилия Йорданова Велчева | Член | ГЕРБ | |
Полина Панталеева Пенева | Член | ДПС | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100015 | Величка Стоянова Илиева | Председател | КП "БСП лява България" |
Калин Свиленов Петков | Зам.- председател | ГЕРБ | |
с.Новачене | Вергиния Тодорова Борисова | Секретар | ДПС |
ЦветанкаГеоргиева Петкова | Член | КП "БСП лява България" | |
Пепа Георгиева Атанасова | Член | КП "БСП лява България" | |
Алекси Ангелова Стефанов | Член | ДПС | |
Татяна Любенова Неделчева | Член | ГЕРБ | |
Детелина Радославова Петкова | Член | ГЕРБ | |
Николай Валериев Енев | Член | ГЕРБ | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100016 | Тинка Данчева Апостолова | Председател | ГЕРБ |
с.Санадиново | АлбертИлиянов Асенов | Зам.- председател | ДПС |
Милена Димитрова Георгиева | Секретар | КП "БСП лява България" | |
Емилия Тончева Георгиева | Член | ГЕРБ | |
Павлина Илиева Петрова | Член | ГЕРБ | |
Вера Петрова Милева | Член | КП "БСП лява България" | |
Емилия ДимитроваИванова | Член | КП "БСП лява България" | |
№ на СИК | Трите имена | Длъжност в комисията | Партия |
152100017 | Цветанка Димитрова Николова | Председател | КП "БСП лява България" |
Божидар Иванов Блажев | Зам.- председател | ГЕРБ | |
с.Бацова махала |
Красимир Анатолиев Илиев | Секретар | ДПС |
Соня Великова Тишева | Член | ГЕРБ | |
Владимир Тихомиров Иванов | Член | ГЕРБ | |
Маргарит Милчев Миронов | Член | КП "БСП лява България" | |
Жана Симеонова Рускова | Член | КП "БСП лява България" |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА ППГЕРБ
№ секция | Трите имена |
152100001 | Иван Стоилов Павлов |
152100002 | Людмил Тодоров Малевски |
152100003 | Валентин Христов Великов |
152100004 | Огнян Милинов Петков |
152100005 | Христо Спасов Станев |
152100006 | Стефка Давидова Папуркова |
152100007 | Милена Миткова Иванова |
152100008 | Емка Крумова Димитрова |
152100009 | Юлка Тодорова Крачунова |
152100010 | Наско Ангелов Асенов |
152100011 |
Донка
Лазарова Димитрова |
152100012 | Анна Вергилова Йотова |
152100013 | Иван Драгов Топчиев |
152100014 | Анатоли Мирчев Пенев |
152100015 | Димитър Георгиев Димитров |
152100016 | Андрияна Найденова Куздова |
152100017 | Атанас Александров Вълчев |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НАПП КБ
№ секция | Трите имена |
152100001 | Евлоги Маринов Станков |
152100002 | Владимир Илиев Петракиев |
152100003 | Нехат Даилов Мустафов |
152100004 | Елия Любенова Маринова |
152100005 | Величка Илиева Георгиева |
152100006 | Цецка Маркова Преждова |
152100007 | Маргарита Димитрова Чочева |
152100008 | Димитър Георгиев Димитров |
152100009 | Силвия Николова Дамянова |
152100010 | Васил Ангелов Братанов |
152100011 | Наташа Петкова Николова |
152100012 | Венелин Петков Илиев |
152100013 | Силвия Велкова Драгова |
152100014 | Веселин Илиев Димитров |
152100015 | АтанасИванов Андреев |
152100016 | Венцислав Димитров Върбанов |
152100017 | Сашо Илиев Симеонов |
РЕЗЕРВНИ ЧЛЕНОВЕ НА ПП ДПС
№ секция | Трите имена |
152100001 | Тунай Рухиев Дандинов |
152100002 |
Ергюл
Асланова Бабукчиева |
152100003 | Елиз Феймиева Мустафова |
152100004 | Елица Валентинова Крумова |
152100005 | Атакан Ахмедов Татарлъ |
152100006 | Мехмед Юсеинов Буруджиев |
152100007 | Величка Кирилова Георгиева |
152100009 | Нурджин Алайдинов Хасанов |
152100011 | Даниела Илиева Яя |
152100013 | Ренгидин Себайдинов Нафъзов |
152100014 | Стоянка Найденова Найденова-Иванова |
152100015 | Илян Шибилев Асенов |
152100016 | Андрей Методиев Нонев |
152100017 | Галя Асенова Илиева |
Решението подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в 3-дневен срок от обявяването му.
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кръстьо Крачунов
СЕКРЕТАР:
Татяна Георгиева
* Публикувано на 04.09.2014 в 18:55 часа